“Co dwie głowy, to nie jedna” !

Processed with VSCO with a5 preset

Ahoj!

Witamy Was na pokładzie tego blogowego świata. Dziś w dużym skrócie opowiemy Wam dlaczego postanowiłyśmy spróbować swoich sił w blogosferze i co sprawiło, że jesteśmy w tym miejscu.

Kim jesteśmy? Jesteśmy przyjaciółkami.. a przy okazji Ola jest ciocią Magdy 😛

Dwie z pozoru różne kobiety, ale z dużą pasją do mody. Moda to pojęcie o bardzo szerokim zakresie, jednakże dla nas to wyrażanie siebie, charakter, pasja a przede wszystkim dobra zabawa.

img_8197

Nie jednokrotnie słyszałyśmy, że mamy takie samo wyczucie stylu i estetyki. Zdarza się, że robiąc zakupy, wychodzimy z przymierzalni mając na sobie te same ubrania. Kochamy dodatki, uwielbiamy się nimi bawić i łączyć je na wiele różnych sposobów. Stawiamy na klasykę, ale nie tylko. Niekiedy lubimy „pokombinować” i stworzyć z pozoru prosty ale niebanalny zestaw.

Wychodzimy z założenia, że „jak nas widzą, tak nas piszą” dlatego właśnie poprzez modę staramy się pokazać to jakie jesteśmy i co nam w duszy gra.

Jest to tylko jeden z wielu aspektów, które nas łączą. Dużą uwagę przywiązujemy również do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, diety oraz ćwiczeń.

Obie jesteśmy perfekcjonistkami co bywa uciążliwe, ale nauczyłyśmy się czerpać z tego same korzyści.

To oczywiście nie wszystko! Zapewne nasze więzy krwi również sprawiły, że nie wiedząc iż jesteśmy rodziną, pokochałyśmy się jak bliźniaczki.. dwujajowe oczywiście.

Właściwe określenie dla nas: ZGODNOŚĆ CHARAKTERÓW. Rewelacyjnie uzupełniamy się także w życiu, wspieramy w trudnych chwilach i zawsze możemy na siebie liczyć.. na dobre i na złe!

…a gdy nasza „dwujajowość” daje się we znaki, przyświeca nam pewne motto: różne zdanie = dobra zabawa!

img_8199

Najważniejszy jest szacunek wobec drugiej osoby i wiadomo: siła argumentów, dzięki czemu nawet gdy wyjątkowo myślimy inaczej potrafimy się przy tym dobrze bawić i nie wiemy co to kłótnia.

Nasza wspólna pasja, przyjaźń i podejście do życia wpłynęły na decyzję o założeniu bloga.

Chciałybyśmy pokazać tu istotną część nas samych, ale również zawsze służyć dobrą radą dla tych którzy znajdą na naszym blogu „coś” dla siebie. Bardzo ważna jest dla nas moda praktyczna, więc to co będziemy pokazywać na blogu będzie przede wszystkim użyteczne. Nie znajdziecie tu stylizacji, które możemy założyć tylko po to, aby zrobić fajne zdjęcie na instagram. Tak więc mówimy STOP: bawełnianym skarpetkom do eleganckich szpilek, czy też sandałkom zestawionym z grubym swetrem 🙂

Blog został podzielony na 4 kategorie: MODA, URODA, STYL ŻYCIA i FIT.

Każda kategoria będzie zawierać nie tylko stylizacje ale również porównania i porady kosmetyczne, przepisy na zdrowe przekąski oraz posty motywacyjne i wiele więcej.

Już dziś serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony !

pa pa pa buziaki 102 😉

Komentarze (5)

  1. Będę musiała wstac szybciej by was poczytać dziewczęta bo właśnie jak zaraz nie znajdę czegoś w swojej szafie to się spóźnię do pracy 🙂 a więc dziś po pracy top 10 potem planuje dzień! Czekam z niecierpliwością na kolejne przyjemne teksty które z przyjemnością przeczytam i w pisze w mój plan taka przyjemność powodzenia!!!

  2. Ahoj Dziewczyny!
    Świetny pomysł!
    Gratuluje profesjonalnego bloga i czekam na kolejne wpisy!!!
    Xx

Dodaj komentarz