Cudowne miejsce…Brodnica!

Witajcie,

Przygotowałyśmy dla Was wyjątkową sesję w naszym rodzinnym i jakże ukochanym mieście  – Brodnica. “Kraina 101 jezior” zachwyca każdego kto odwiedził Brodnicę choć raz. Miasto z ponad 700 letnią tradycją przyciąga nie tylko wyjątkowo pięknym pejzażem przyrodniczym, ale także swoją historią.

Pozostałości ceglanych murów obronnych w Parku Chopina do dziś przypominają o jakże walecznym dla naszego miasta okresie. Mało kto wie, że powstał w około 1310-1340 r. ,a podwyższono je w 2 połowie XIV stulecia. Większość z nas żyje bardzo szybko, rzadko mamy czas na chwilę relaksu przez co nie zauważamy piękna które nas otacza…każdego dnia! Dopiero przy oglądaniu zdjęć przecierałyśmy oczy ze zdziwienia, jak cudowną historię uwieczniłyśmy, a którą mijamy codziennie bez większego wzruszenia.

Kochani, kiedy byliście w naszym muzeum w piwnicach Wieży Zamkowej (Krzyżackiej)??? Domyślamy się, że większość nie była nigdy 🙁 My już mamy grube postawienie na odświeżenie wiedzy na temat historii miasta w którym się urodziłyśmy!

Park, który mijacie prawie każdego dnia, dziś pewnie zaskakuje Was coraz bardziej. Miejsc na fotografowanie jest naprawdę całe mnóstwo…a co innego jak nie stare ceglaste mury, lepiej podkreśli panujący tu klimat…?

Sesja, sesją…ale kaczki ktoś musi nakarmić 😛 Pamiętacie te wspaniałe czasy, gdy niedzielne popołudnie spędzało się właśnie w parku dokarmiając kaczki? Wyobrażacie sobie, że byłyśmy jedynymi osobami, które pomyślały o tych zwierzątkach w to chłodne popołudnie…?! Cholera! Ruszać tyłki z kanapy i do parku! 😀

Kochani, co tu wiele pisać…: “Cudze chwalimy, swego nie znamy” dziś brzmi jakby bardziej realnie… Pamiętajmy, że każda chwila jest wyjątkowa i tylko od nas zależy jak ją spędzimy oraz jak wiele z niej zostanie w naszych głowach. Zachęcamy Was gorąco do aktywnych przechadzek pomiędzy historycznymi zakątkami naszego wyjątkowego miasta.

Stylizacje: Ola

kozaki: Bershka

szare spodnie: Zara

bluza: Zara

płaszcz:Reserved

zegarek: Cluse 

Magda:

buty: Bershka

woskowane spodnie: Zara

bluzka: no name (DIVA Iława)

płaszcz: Bershka

zegarek (link do konkretnego modelu!): Michael Kors

Pa, pa, pa buziaki 102 🙂

Komentarze (2)

  1. Bardzo fajny blog dziewczyny, serio, tak krótko działacie, takie młode i taka profeska! 🙂 Jedna rzecz mnie tylko drażni – ta czcionka – przy dłuższych wpisach drażni czytelnika, jest mało przejrzysta – ale to moje zdanie i oczywiście nie musicie się nim przejąć 😛

    1. Cześć, dziękujemy za miłe słowa, to napędza do działania ! 🙂 każda krytyka,zwłaszcza ta konstruktywna jest dla nas bardzo ważna, fajnie, ze piszecie o tym co się Wam podoba i co należałoby zmienić 🙂 zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie propozycje i argumenty
      Pozdrawiamy ! 🙂

Dodaj komentarz