niezwykła PRZYJAŹŃ i uliczny zwyklak :)

Witajcie Kochani, Witaj niedzielo 🙂

Na pewno każdy z Was nie raz zastanawiał się czym jest przyjaźń, jaki powinien być ten prawdziwy przyjaciel i jak powinna wyglądać Wasza relacja? Z pewnością większość powiedziałaby, że tym prawdziwym i jedynym “best friend” powinna być osoba godna zaufania, mająca podobne poglądy… standardowa formułka. Oczywiście najlepszemu przyjacielowi powinniśmy ufać bezgranicznie, ale nie zawsze musimy zgadzać się ze sobą w każdej kwestii. To właśnie różnice poglądów budują naszą relację, a umiejętność wyciągania z tego nauki stanowi bardzo silne podwaliny każdej PRZYJAŹNI.

” … on/a jest do tańca i do różańca”- taki właśnie powinien być Wasz kumpel czy kumpelka. Nie musicie widywać się w każdy weekend i dzwonić do siebie codziennie, prawdziwa przyjaźń jest ponad to! Prawdziwa przyjaźń to pewność, że gdy zadzwonisz do niej/niego w środku nocy, odbierze telefon i na wpół śpiąco  wyszepcze “nie martw się”.

 Ernst Zacharias powiedział:Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna praca” – to wg nas najbardziej trafiona definicja przyjaźni! Na nasze relacje pracujemy całe życie. Swoimi czynami, słowami i małymi gestami udowadniamy przyjaciołom, że jesteśmy warci ich zaufania, uczucia jakim nas darzą oraz planów jakie z nami wiążą. Umiejmy się razem śmiać, płakać ale i kłócić się, bo bez tego nie istniałaby żadna piękna i prawdziwa PRZYJAŹŃ.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego w ramach “ootd” piszemy o przyjaźni… otóż powód jest bardzo błahy. Sesja do dzisiejszego “zwyklaka” powstała podczas jednego z naszych wspólnych wypadów. Miałyśmy ubaw po pachy, był czas na rozmowę i wspólne obgadanie wszystkich naszych bolączek. Świetnie spędziliśmy razem czas i przede wszystkim zrelaksowałyśmy się- taki normalny wyjazd z przyjaciółmi, a jednak tak wiele znaczy!

Koniec tych etosów Kochani zostawiamy Was z resztą zdjęć 🙂 ENJOY !

“every brunette needs a blondie by her side”  – oooooo yeah ! z tym zgadzamy się w 200%  😛

Jak uważacie Kochani? Jaki powinien być ten prawdziwy przyjaciel? Co najbardziej cenicie i czego szukacie u drugiej osoby? Zostawiamy Was z przemyśleniami i szykujemy się do wspólnego wypadu na łono natury ! 🙂

Ola Magda
kurtka: Zara sweter: noname
koszula: H&M bluzka: Bershka
spodnie: Zara spodnie: Zara
buty: Primark buty: H&M
zegarek: Cluse zegarek: Michael Kors
torebka: Zara

Pa,pa,pa Buziaki 102 🙂

Komentarze (2)

 1. Ech…. można się nieźle pomylić. Takie mam niespecjalne doświadczenia że aż wstyd pisać,mój brak intuicji i szacunku dla swojego czasu , siły i umiejętności przez dwadzieścia parę lat do tej pory mnie zadziwia. Teraz wiem jedno… jak przyjaźń NIE powinna wyglądać. Poświęcenie jednostronne nie działa. A teraz trochę pozytywnie dziewczyny trzymajcie się siebie, bądźcie dla siebie, wspierające i kochajcie, trzymam kciuki żeby na całe życie

  1. Oliwka,to właśnie takie doświadczenia są dla każdego nauką i ogromną lekcją życia :/
   Najważniejsze to umiejętnie wyciągać wnioski i jak doskonale wiemy…nic nie działa w jedną stronę;)
   Buziaki
   Magda

Dodaj komentarz