MOBILE MIX no.1

Hey, Hi, Hello 🙂

Telefon odgrywa w naszym życiu bardzo ważna rolę, nie potrafimy się bez niego obejść, towarzyszy nam na każdym kroku. Mało kto jednak myśli aby wyciągnąć go i uwiecznić chwile, które przeżywamy. Zdjęcia są wspaniałą pamiątką, którą możemy podzielić się w przyszłości z innymi. Tak niewiele potrzeba, aby powrócić do sytuacji i rzeczy, które w danym momencie nas zachwyciły.

Naszym zdaniem spora część społeczeństwa wstydzi się fotografować miejsca, w których przebywa, ludzi z którymi spędza czas jak również przedmioty które ich otaczają. Bardzo często rezygnujemy ze zrobienia przysłowiowego selfie, bo krępuje nas obecność innych osób. Strach przed tym co pomyślą przechodnie na widok nas szczerzących się, bądź robiących dzióbki do aparatu sprawia, że telefon z powrotem ląduje w kieszeni. Nie warto przejmować się opinią ludzi, których nie znamy i prawdopodobnie nie spotkamy już nigdy więcej.

Dzisiejszy wpis to nasz pierwszy mobile mix, czyli zbiór zdjęć z ostatniego miesiąca.  Tego typu posty będą pojawiać się regularnie co miesiąc. My łapiemy chwile i pstrykamy fotki ciągle i wszędzie, aby nic nam nie umknęło.

A jak u Was z robieniem zdjęć, uwieczniacie Wasze chwile?

2 876 5 4 3

1

Komentarze (4)

  1. Kolejny wpis, z którym zgadzam sie w 100% z Wami Od dzis robie zdjęcia bez stresu co ktos o mnie pomyśli Wasze fotki super!!! Oczywiście jestem wierną fanką bloga od pierwszych chwil jego istnienia

  2. Ja dopiero przy małej nauczyłam się strzelać “selfiaki” bo dzieciak to zawsze ładnie wychodzi a matka już trochę musi się pomęczyć albo zretuszować ale fakt grunt to się przełamać i zacząć łapać każdą chwilę.
    Buziaki

Dodaj komentarz