MAKEUP REVOLUTIONS – podkład rozjaśniający

Hello 🙂

Prawdopodobnie każda z nas przekonała się, że dobór właściwego koloru podkładu jest nie lada wyzwaniem. Mozolne poszukiwania próbek, wzorników i opisów w internecie,  marsz do drogerii i kolejne próby na dłoniach czy szyi – znacie to? Jak wiele pieniędzy wydałyśmy już na podkłady, które zalegają w naszej szufladzie i tylko dlatego że są zbyt ciemne? A wymówka zawsze jedna:  na lato będzie jak znalazł 😉 Właśnie stwierdziłyśmy, podkładów „na lato” nie musimy kupować już nigdy – mamy je na całe wieki 😛

Kochane, mamy dla Was dobre wieści! Nadchodzi rewolucja w makijażu, która ułatwi nam wykorzystanie nie zawsze trafnie dobranego podkładu.

Processed with VSCO with a5 preset

Makeup Revolution The One Foundation Shade 1 : to nietypowy produkt o płynnej konsystencji w kolorze białym dający matowe wykończenie, który idealnie nadaje się do rozjaśniania ciemnych podkładów. Naszym zdaniem dużym plusem jest również to, że jego konsystencja może zmienić ciężki, gęsty produkt w lekki i delikatny.

Zakupu można dokonać w wielu miejscach w sieci, my polecamy ekobieca.pl

W zależności od tego jakiej ilości produktu użyjemy, nasz podkład będzie stopniowo jaśniał, nawet o kilka tonów.

Sposób użycia: po wyciśnięciu odpowiedniej ilości zbyt ciemnego podkładu, dodaj kroplę “rozjaśniacza” (w zależności od potrzeb kilka kropli), dobrze wymieszaj obydwa składniki a następnie rozpocznij standardowy makijaż 🙂

bohn4360Nasza rada: Pamiętajcie, wszystko z umiarem! Niekiedy zbyt duża ilość produktu, może spowodować zmianę jakości podkładu –  mniej trwały.

Pojemność: 29ml

Przydatność: 12 miesięcy od pierwszego otwarcia. 

Wstrząsnąć przed użyciem.

Pa pa pa buziaki 102 😉

Dodaj komentarz